info@maakhmedia.ir
09213852094
شنبه تا پنجشنبه : 9:00 صبح - 17:00 شب

تکثیر و قفل‌گذاری

قفل‌گذاری CD/DVD

امروزه با افزایش روز افزون تولید محتوا و رسانه‌های دیجیتال به جای محتوای چاپی (کاغذی)، جلوگیری از کپی‌برداری محصولات آموزشی و مالتی‌مدیای داخل لوح‌ها اهمیت بالاتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. از این رو با توجه به افزایش نرم‌افزارهای هک و کرک، لحاظ کردن امنیت برای نرم‌افزارهای تولید شده در قالب لوح فشرده (CD/DVD) و بکارگیری الگوریتم‌‌های خاص جهت قفل‌گذاری و امنیت اطلاعات داخل لوح‌ها بیش از پیش احساس می‌شود.

قفل‌گذاری و تأمین امنیت محتوای CD/DVD بشرطی رضایت­بخش خواهد بود که:

  • کارایی نرم‌افزار تولیدی را پایین نیاورده
  • در تمامی سیستم عامل‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی موجود قابل اجرا باشد.
  • قفل گذاشته شده با آنتی ویروس‌های مختلف تداخل نداشته باشد.

که حصول این سه شرط، کاری دشوار است و نیاز به دانش امنیت اطلاعات دارد.

تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در قالب لوح فشرده، تنها در صورت قفل‌گذاری ایمن و مطمئن و جلوگیری از کپی‌برداری محصول است که می‌توانند به فروش حداکثری و سودآوری مورد انتظارشان دست یابند.

نشر دیجیتال ماخ مدیا با سال‌ها تجربه در این زمینه و همکاری با متخصصین تأمین امنیت، با چهار روش قادر به تامین حداکثری امنیت محصولات و در نتیجه کمک به فروش بیشتر محصولاتتان است.

توجه: هیچ شرکت یا شخصی نمی‌­تواند ادعای تأمین ۱۰۰% امنیت محتوای شما را داشته باشد چرا که همواره دست بالای دست بسیار است و هرجا قفلی هست، کلیدی هم هست. با وجود این تأمین امنیت بالای ۹۵% و رضایت ۱۰۰% مشتریان قبلی، برگ برنده‌ی نشر دیجیتال ماخ مدیا نسبت به سایر رقباست.

هم اکنون چهار شیوه امنیتی مختلف جهت حفاظت اطلاعات CD و DVDهای تولیدی قابل اجراست.

۱- قفل فعال‌سازی

۲- قفل ضد رایت (تکثیر)

۳- قفل مخصوص ویدیو پلیر خانگی

۴- قفل دانگل (سخت‌افزاری)

در ادامه به توضیح جامع هر یک از این چهار نوع قفل‌گذاری می پردازیم.